בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,499,000 ₪

מיתר / כרמית

בלעדיותנכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

6חדרים
קרקע
500מ״ר

למכירה בכרמית במיקום מעולה בית פינתי עם שכן אחד בלבד המעניק פרטיות ושקט חמישה חדרים במפלס אחד תכנון מצוין ותחושת מרחב בנוי כמאותיים שלושים מטר בסטנדרט גבוה מגרש כחצי דונם יחידת דיור עילית או קליניקה מטבח גדול בנגרות פרטית קמין גז מיזוג מיני מרכזי ובכל חדר מזגן בית יוקרתי נוח ופונקציונלי צחי נגר הומגה נכסים מתווך טוב זה נכס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
230 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
6,998 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,749,500 ₪
3,499,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,993 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,749,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41707810פורסם ב05/02/26