מקלט במרחק 574 מ׳
3,800,000 ₪

סמילנסקי

מקלט במרחק 574 מ׳

דירה, מרכז, הרצליה

5חדרים
קומה2/3
115מ״ר

נכס מספר: 5971, דירת 5 חדרים מרווחת 115 מ"ר דירה משפחתית אמיתית בלב הרצליה כזו שאפשר פשוט להיכנס אליה עם המזוודות מיקום מנצח דקות הליכה מבית ספר אלון ומאוניברסיטת רייכמן סביבה שקטה, איכותית ומבוקשת, אידאלית למשפחות וגם כהשקעה חכמה. קומה 2 מתוך 3 – בניין נמוך ושקט משופצת ושמורה חניה פרטית מחסן מעלית מיזוג אוויר מרכזי דוד שמש מקלט מסודר בבניין

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
33,043 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,900,000 ₪
3,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,767 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55687627פורסם ב31/12/25