נכס עם ממ״ד
4,650,000 ₪

הציפורים

נכס עם ממ״ד

דירה, מודיעין מכבים רעות

5חדרים
קומה3/4
128מ״ר

בשכונת הציפורים דירת 5 חדרים איכותית! מיקום מרכזי בשכונה, בניין חדיש, חלל אירוח פתוח, חדרי שינה גדולים מהסטנדרט, יחידת הורים עם שירותים ומקלחון, מרפסת אירוח בשטח כ14 מ"ר, מעלית עם נגישות מלאה, חניה מקורה, מחסן. נכס מספר 1988 משווק בבלעדיות ללקוחות משרדנו בלבד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
36,328 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,325,000 ₪
4,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,952 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73695636פורסם ב28/07/23