נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪

זכות משה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', באר שבע

7חדרים
קרקע
240מ״ר

וילה מהממת שיושבת על מגרש של 500 מטר. במיקום הכי מבוקש בפלח 6. אין וילות כאלה למכירה ! בריכה גדולה :) בית גדול מפלס אחד עם יחידת מרתף גדולה של 65 מטר. 240 מטר בארנונה. חדרים גדולים ומפנקים. בית שצריך לבוא לראות בעיניים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
חניות
1
מחיר למ"ר
15,375 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63383431פורסם ב29/03/26