בלעדיותמקלט בניין
1,795,000 ₪

הנשר

בלעדיותמקלט בניין

דירה, כבירים, חיפה

4חדרים
קומה3/3
85מ״ר

יש דירות שמרגישות בית מהרגע הראשון. ברחוב קטן, הנשר בשכונת כבירים. מוצעת למכירה דירת 4 חדרים משופצת, נעימה ומוארת, כ-85 מ"ר, עם 3 כיווני אוויר ונוף פתוח לירוק וחלקית לים. הדירה בקומה 3 מתוך 3 וכוללת חניה פרטית בטאבו, מחסן גדול ושני חדרי רחצה. סביבת מגורים שקטה ונעימה, מתאימה למי שמחפש איכות חיים ותחושת בית אמיתית.

פירוט ריהוט:
דירה מדהימה, משופצת, פרקטים בחדרים, מטבח בנגרות פרטית, תריסים חשמליים בסלון ובמטבח, מזגנים חדשים. מצויינת לזוגות צעירים, שאוהבים פרטיות, שקט ומשפחתיות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
21,117 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?897,500 ₪
1,795,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,614 ‏₪
סה״כ הלוואה‏897,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56299674פורסם ב16/05/26