מקלט במרחק 194 מ׳
1,750,000 ₪

שדרות גולדה מאיר

מקלט במרחק 194 מ׳

דירה, קרית נורדאו, נתניה

3חדרים
קומה3/8
70מ״ר

חדש למכירה בנאות גולדה 3 חדרים משופצת משופצת מהיסוד, כולל אינסטלציה, חשמל, דלתות, משקופים, ריצוף ומטבח הכל חדש. יש אפשרות לקבל חלק מהריהוט בבית. דירת 3 חדרים מרווחת, כ 70 מר, קומה 2, מעלית, חניה בשפע, בניין מסודר ומטופח. מיקום אסטרטגי ומבוקש דקות מכביש החוף, קניון עיר ימים, והתחבורה הציבורית. הזדמנות מעולה למגורים או להשקעה. מוזמנים להגיע ולהתרשם! לפרטים נוספים ותיאום סיור: ליעד ישי רימקס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
25,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?875,000 ₪
1,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,498 ‏₪
סה״כ הלוואה‏875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88366993פורסם ב18/11/25