בלעדיותמקלט במרחק 295 מ׳
2,550,000 ₪

גלבוע

בלעדיותמקלט במרחק 295 מ׳

דירה, שינקין, גבעתיים

4חדרים
קומה3/3
85מ״ר

4 חד בגבעתיים -במחיר מציאה אמיתי! 85 מר בנוי, 3 כיווני אוויר, חניה בטאבו רחוב גלבוע- שקט ופנימי ודקה הליכה מהכל. קומה 3 מתוך 3 בניין בוטיק וקטן פונה לחזית- דירה מלאת אור ואוויר יש מקלט דירה לשיפוץ מלא עם פוטנציאל אדיר דירה עם שלד מעולה ומיקום סופר מבוקש מושלמת למשפחות, זוגות חכמים או משקיעים שמבינים מספרים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
30,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,275,000 ₪
2,550,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,554 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,275,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53505934פורסם ב04/02/26