בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,100,000 ₪

בצל האורנים

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, קרית טבעון

3חדרים
קומה1/3
75מ״ר

אנבידיה, או בשמה השני, צל אורנים, שכונה צעירה, מתפתחת ומאוד מבוקשת, דירת 3 חדרים, מעולה, עם מטבח גדול משודרג, מהמם, מרפסת 12 מ"ר מקורה. דירה מעולה שלא תישאר הרבה זמן בשוק.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
28,000 ₪
תאריך כניסה
01/11/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,050,000 ₪
2,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,398 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82672638פורסם ב14/05/26