מקלט במרחק 166 מ׳
1,450,000 ₪

קרית חיים מערבית

מקלט במרחק 166 מ׳

דירה, חיפה

3חדרים
קומה1/1
164מ״ר

למכירה בבלעדיות בית אלפא 24 קרית חיים מערבית דירת 4 חדרים שהוסבה ל-3 חדרים 84 מטר בנוי ,קומה אחת מעל הקרקע גינה בקרקע 80 מטר בהסכם שכנים עם חומת בלוקים גבוהה יחידת דיור ענקית כולל שירוקלחת יחידה נוספת המשמשת כמחסן או חדר עבודה זכויות בנייה על הגג סלון ומטבח מרווחים מאוד משופצת קומפלט : מזגנים ואינסטלציה וחשמל ועוד .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
84 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,841 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?725,000 ₪
1,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,727 ‏₪
סה״כ הלוואה‏725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83833798פורסם ב15/05/25