בלעדיותמקלט במרחק 65 מ׳
9,000,000 ₪

בני דרור

בלעדיותמקלט במרחק 65 מ׳

בית פרטי/ קוטג'

4חדרים
קרקע
737מ״ר

למכירה בבני דרור הותיקה, בית בנוי כ 135 מ"ר על מגרש גדול של כ 737 מ"ר. ברחוב שקט, מיקום מעולה במושב. המגרשד מהוון ל160 מ"ר. מושב מצויין, קהילה נהדרת וחינוך מצויין. מוזמנים לביקור.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
135 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
12,211 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,500,000 ₪
9,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏23,132 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87882406פורסם ב18/05/26