נכס עם ממ״ד
1,850,000 ₪

שדרות רובע יזרעאל 2

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע יזרעאל סביוני העמק, עפולה

5חדרים
קומה1/8
155מ״ר

שמדברים על איכות מדברים על דר נופרים דירה 5 חדרים איכותית 155 מ"ר מרפסת צפון מערבית 14 מ"ר מטבח עשיר באחסון שיש קיסר מערכת מיזוג מיני מרכזי דירה נעימה ומרווחת 2 מעליות ממוקמת בקרבת הפארק העירוני שווה לראות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
155 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
11,935 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66250284פורסם ב10/05/26