נכס עם ממ״ד
4,170,000 ₪

ויליאם פרל

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, פסגת זאב, ירושלים

6חדרים
קרקע
250מ״ר

למשדרגי דיור עסקה בהזדמנות בפסגת זאב מיקום מעולה דו משפחתי 171 מ"ר 5 חד' + בייסמנט (חדר שישי) משופצת ויפה + יחידת דיור גדולה נפרדת להשכרה, חצר היקפית כ80 מ"ר, כניסה פרטית , ללא שכנים מעל ומתחת פרטי, חדר ממ"ד, רק 4.170.000 שח בלעדי, מיקום מבוקש ושקט קרוב לבתי כנסת/תחב"צ/ סופר גנים ובתי ספר תמונות יעלו בהמשך אם לא יימכר לפני!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
171 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
16,680 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,085,000 ₪
4,170,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,718 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,085,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64638582פורסם ב20/05/26