בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,695,000 ₪

פרדס חנה כרכור

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה3/8
124מ״ר

מחפשים דירה שמשלבת מיקום מעולה, מרחב ושדרוגים אמיתיים? זו בדיוק ההזדמנות שלכם! למכירה במרכז המושבה פרדס חנה מרווחת ומוארת עם נוף פתוח מחסן גדול וצמוד עם כניסה ישירה מהדירה מרפסת שמש כ-12 מ"ר חלל אירוח מרווח ונעים מטבח משודרג מנגר פרטי ברמה גבוהה + מוצרי חשמל איכותיים מזגן עילי בכל חדר לנוחות וחיסכון יחידת הורים מפנקת עם פרטיות מלאה חדר רחצה מרכזי מעוצב ומרווח חדר שירות פרקטי קרוב להכל במרחק הליכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,733 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,347,500 ₪
2,695,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,927 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,347,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85242980פורסם ב31/03/26