מקלט במרחק 698 מ׳
3,950,000 ₪

מרסל ינקו

מקלט במרחק 698 מ׳

דירה, נאות אפקה ב', תל אביב יפו

4חדרים
קומה6/17
100מ״ר

בגבעת הפרחים - השכונה האיכותית והקהילתית (נאות אפקה ב'). בבניין גבוה בלוקיישן מעולה בשכונה. במיקום שקט על הפארק!!! ברחוב מרסל ינקו הנדיר והאדיר. למכירה דירת 4 חדרים בגודל של 100 מ"ר. מרווחת עם שלושה כיווני אוויר מלאים ונוף ירוק לפארק. חלונות גדולים שמכניסים הרבה אור. יח' הורים מפנקת עם חדר רחצה. מקום לפינת אוכל משפחתית. חניה תת קרקעית ומחסן צמוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
17
חניות
1
מחיר למ"ר
39,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65152397פורסם ב18/07/24