נכס עם ממ״ד
4,080,000 ₪

פנינה זלצמן 12

נכס עם ממ״ד

דירה, גלילות, תל אביב יפו

3חדרים
קומה5/13
65מ״ר

דירת 3 חדרים מעוצבת ומתוכננת על ידי מעצב פנים, שמורה במתחם הבלו, בניין מספר 6. במתחם כולל 2 בריכות שחיה, מגרש טניס, חדר כושר, חדר טיפולים, חדר ישיבות, סאונה, ג'קוזי ושומר בכניסה. 2 חניות עוקבות ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
53 מ״ר
קומות בבניין
13
חניות
2
מחיר למ"ר
62,769 ₪
תאריך כניסה
14/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,040,000 ₪
4,080,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,487 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,040,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86687414פורסם ב14/05/26