מקלט במרחק 156 מ׳
3,640,000 ₪

שיכוני המזרח

מקלט במרחק 156 מ׳

דו משפחתי, ראשון לציון

4חדרים
קרקע
300מ״ר

למכירה בשכונת שיכון המזרח ראשון לציון במיקום שקט ונעים מגרש כ-300 מ"ר בנוי כ-80 מ"ר 4 חדרים מחסן כניסה בדצמבר מחיר שיווק: 3,640,000 ש"ח קרוב לשכונת נרקיסים, מוסדות חינוך, מרכזי קניות ותחבורה ציבורית. לפרטים: טלי נכסים - המפתח שלך להתחלות חדשות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
12,133 ₪
תאריך כניסה
20/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,820,000 ₪
3,640,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,356 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,820,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42393319פורסם ב18/05/26