נכס עם ממ״ד
7,000,000 ₪

מרכז

נכס עם ממ״ד

דירת גן, הרצליה

5חדרים
קרקע
386מ״ר

חדש למכירה ברחוב חנה רובינא המבוקש! בניין מודרני בן כ- 6 שנים, דירת גן דופלקס . 142.5 מר בנוי+ 244 גינה, מטבח מושקע ומשודרג + אי , חלל אירוח ענק, כל החלונות פונים לגינה! 2 סוויטות מאסטר{ אופציה להפוך ל3 חדרי מאסטר. מיקום מעולב קרוב ליציאות , איכות חיים מעולה, חובה לראות!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
142 מ״ר
מ״ר גינה
244
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
18,134 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,500,000 ₪
7,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,992 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41685948פורסם ב15/12/25