בלעדיותמקלט במרחק 133 מ׳
4,400,000 ₪

בוקי בן יגלי

בלעדיותמקלט במרחק 133 מ׳

דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה3/5
70מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים במיקום מנצח, צמודה לגן מאיר, ברחוב בוקי בן יוגלי. הדירה ממוקמת בבניין מטופח מאוד עם מקלט מרווח, בקומה שלישית עם מעלית. כ 70 מ"ר במבנה ריבועי ונוח, עם שפע חלונות והמון אור טבעי. לדירה 3 כיווני אוויר מזרח דרום וצפון, והיא משופצת ומוארת מאוד. חניה רגילה בטאבו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
62,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,200,000 ₪
4,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,309 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78792355פורסם ב26/01/26