נכס עם ממ״ד
630,000 ₪

יוסף טרומפלדור 83

נכס עם ממ״ד

דירה, שיכון ב', קרית שמונה

1חדרים
קומה4/9
21מ״ר

מתחם ייחודי במינו ללא התעסקות בכלום יש חברת ניהול שמנהלת הכול ההכנסה מעולה לתווך ארוך פרטים נוספים בפרטי

פירוט ריהוט:
הכול מהכול כולל מקרר מיטה תנור מיקורי מכונת כביסה טלויזיה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
21 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
30,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

51977201פורסם ב12/05/26