נכס עם ממ״ד
2,470,000 ₪

דימונה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

6חדרים
קרקע
189מ״ר

חדש למכירה מבית ALL IN: קוטג יוקרתי בשכונת הר נוף בדימונה. 6 חדרים מרווחים כולל ממד, 189 מר בנוי עם מרתף 45 מר ויציאה לגינה נפרדת, 3 מקלחות ו4 שירותים, חניה פרטית, גינה רחבה ותריסים חשמליים בכל הבית. משופץ בסטנדרט גבוה, בן 5 בלבד, עם נוף פתוח ומיקום שקט בקהילה איכותית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
חניות
1
מחיר למ"ר
13,068 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,235,000 ₪
2,470,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,349 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,235,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88209499פורסם ב09/09/25