מקלט במרחק 162 מ׳
1,340,000 ₪

דוד רמז 11

מקלט במרחק 162 מ׳

דירה, עיר, מרכז העיר, נהריה

5חדרים
קומה2/4
135מ״ר

למכירה בלב העיר נהריה דירת חמישה דחרים רחוב רמז כ100 מטר משדרות הגעתון וחוף הים לרדת מהבניין לחוף הים והטיילת למי שמחשפש דירת חמישה דחרים מהבניות של פעם ענקית מרווחת ושכל חדר לא פחות מ11 מטר שיחייג כי לנכס הזה יש גם מעלית מחסן וחניה מקורה . מחיר אטקרטיבי במיוחד !אכחוס מיידי . מול בית ספר וגני ילדים בקרבה . לגור בלוקיישין הטוב בנהריה במחיר של שהכונה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
9,925 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?670,000 ₪
1,340,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,444 ‏₪
סה״כ הלוואה‏670,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49843870פורסם ב12/03/25