מקלט בניין
2,190,000 ₪

צירלסון 10

מקלט בניין

דירה, תקומה / קרית חזני, פתח תקווה

4חדרים
קומה2/4
84מ״ר

חתומה לפינוי בינוי במסלול חלופת שקד. מתאימה למגורים ולהשקעה. דירת 4 חדרים בשכונה שקטה ומשפחתית עם בניינים נמוכים ותחושה של כפר בלב העיר. הדירה ממוקמת בקומה 2 מתוך 4, כוללת חניה בטאבו, מקלט מסודר ומזגן בכל חדר. מיקום מצוין עם גישה נוחה לצירי תנועה מרכזיים, בקרבת בתי כנסת, מוסדות חינוך וגני שעשועים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
84 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
26,071 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51839645פורסם ב17/05/26