נכס עם ממ״ד
17,500,000 ₪

יהודה הנשיא

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, נווה אביבים, תל אביב יפו

6חדרים
קומה6/7
459מ״ר

למכירה בשכונת נווה אביבים פנטהאוז יוקרתי וייחודי עם דירה נוספת בקומה התחתונה. 295 מר בנוי + 125 מר גג + 39 מר מרפסות. 6 חדרים, 2 מאסטרים, חדרים ענקיים, חללים מוארים ומרווחים, גג ענק עם נוף פנורמי. 2 ממ"דים בדירה. 4 חניות בטאבו + 2 מחסנים בטאבו. הנכס עבר שיפוץ מקיף כולל מטבח יוקרתי מבית “בופי” ומערכת חימום תת רצפתי. מונגש לחלוטין עם מעלית פרטית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
295 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
3
מחיר למ"ר
38,126 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?8,750,000 ₪
17,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏44,980 ‏₪
סה״כ הלוואה‏8,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55235296פורסם ב06/01/25