מקלט במרחק 443 מ׳
2,040,000 ₪

מנחם בגין

מקלט במרחק 443 מ׳

דופלקס, נווה גנים, קרית מוצקין

5חדרים
קומה8/8
150מ״ר

נוף לים! בלעדי למכירה בנווה גנים במחיר ללא תחרות בכלל!! פנטהאוז דופלקס 5 ח"ד בקומה אחרונה.יש מעלית הבית מרווח מאוד ומושקע!!תקרות גבוהות!י"ח הורים עם שרוקלחת צמודים!! יציאה מהסלון למרפסת גדולה לכיוון צפון מערב! נוף ים פתוח!!במחיר היסטורי!לארז!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
13,600 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,020,000 ₪
2,040,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,243 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,020,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59763871פורסם ב24/10/25