מקלט במרחק 610 מ׳
2,300,000 ₪

יהושע גיבשטיין

מקלט במרחק 610 מ׳

דירה, מישור הנוף, ראשון לציון

4חדרים
קומה4/9
105מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 4חדרים גדולה משופצת מהיסוד ברמה גבוהה ביותר ע"י אדריכלית נגעו בכל פרט בחשיבה וביד רחבה ,דירה נדירה מהטיפוס הגדול ומהיחידות בשכונה עם מרפסת בגודל הזה. הדירה כוללת חניה בטאבו ובעלת חלל משפחה מרווח ,2 חדרי רחצה ו2שירותים. כיווני אוויר מזרח ודרום ,המרפסת פונה לנוף פתוח ולגינה ציבורית ,נמצאת על רחוב שחציו צמודי קרקע וחציו השני בניינים דבר שמניב הרגשה של בית בכפר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
21,904 ₪
תאריך כניסה
01/12/24

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48685771פורסם ב04/12/23