נכס עם ממ״ד
1,780,000 ₪1,850,000 ₪

דרך הים

נכס עם ממ״ד

דירה, כרמל מערבי, חיפה

4חדרים
קומה5/15
88מ״ר

למכירה בחיפה, שכונת רמת הנשיא / רמת חביב, רחוב שונית.דירת 4 חדרים איכותית כ-88 מ"ר קומה גבוהה עם נוף פתוח ומרהיב לים דירה מוארת מאוד, פונה דרום מערב מחולקת מצוין ומשופצת לחלוטין.חלל סלון ומטבח מרווחים יחידת הורים וממ"ד גישה נוחה ללא מדרגות עם מעלית עד הדירה חניה. בניין איכותי מאד. מיקום מצויין מרחק הליכה לים לכביש החוף למנהרות הכרמל לרכבת תחבורה ציבורית ולמרכז מסחרי של רמת הנשיא .לכניסה מיידית.

פירוט ריהוט:
לפרטין נוספים ניתן לפנות לשרון אשל מאנגלו סכסון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
88 מ״ר
קומות בבניין
15
חניות
1
מחיר למ"ר
20,227 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?890,000 ₪
1,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,575 ‏₪
סה״כ הלוואה‏890,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44834385פורסם ב23/03/26