נכס עם ממ״ד
2,700,000 ₪2,750,000 ₪

בעל התניא 7

נכס עם ממ״ד

דירה, בעל התניא, לוד

6חדרים
קומה1/6
134מ״ר

בשער העיר המבוקשת דירת 6 חד יחידה מסוגה כרגע בשוק למכירה 134 בנוי מחסן צמוד דירתי,מרפסת שרות +מרפסת שמש וסוכה כ17מר אופציות להרחבה עתידית כ34 מר נוספים אחת הדירות הנדירות,כניסה תוך חודשיים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
134 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
20,149 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,350,000 ₪
2,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,940 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45127909פורסם ב03/07/25