מקלט במרחק 206 מ׳
3,950,000 ₪

הירקון 78

מקלט במרחק 206 מ׳

דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

2חדרים
קומה17
56מ״ר

במגדל ישרוטל המחודש! דירת 2חדרים בקומה גבוהה! מרפסת שמש! חניה פרטית! אכלוס מיידי! שוער 24\7, בריכת שחיה, חדר-כושר! שיווק בלעדי! נכס 2923580

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
חניות
1
מחיר למ"ר
70,535 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

95425990פורסם ב17/07/25