מקלט במרחק 109 מ׳
7,700,000 ₪

אבן יהודה

מקלט במרחק 109 מ׳

דו משפחתי

9חדרים
קרקע
330מ״ר

למכרה בשכונה הכי מבוקשת, בקרבת בתי הספר, מרכזי הספורט והחוגים. בית אידיאלי למשפחה עם ילדים. קומת כניסה גדולה ומרווחת הכוללת חדר עבודה וחדר אורחים. גינה גדולה מלאה בעצי פרי. קומה שניה, 3 חדרי ילדים גדולים, חדר שרות, עפ מסת גדולה וסוויטת הורים מרשימה. מרתף ענק שטוף שמש הניתו להשכרה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
340 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
23,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,850,000 ₪
7,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏19,791 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59606749פורסם ב15/12/25