מקלט במרחק 52 מ׳
1,111,111 ₪

מולדת

מקלט במרחק 52 מ׳

בית פרטי/ קוטג'

7חדרים
קרקע
500מ״ר

למכירה בבלעדיות במושב מולדת ( בהרחבה ) בית פרטי מרווח הכולל 7 חדרים, בנוי בשתי קומות, על מגרש של כ-500 מ"ר. לנכס מצורפת יחידת דיור נפרדת בת 3 חדרים, המתאימה גם למגורי הורים או להשכרה. הבית ממוקם ברחוב שקט ונעים, וכולל גינה גדולה. תיווך - קיימת אפשרות לשת"פ לפרטים נוספים ותיאום ביקור ליעד אפרת | 053-770-1700 מס' רישיון תיווך 3246391

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
2,222 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?555,555 ₪
1,111,111 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,856 ‏₪
סה״כ הלוואה‏555,556 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74020966פורסם ב31/03/26