מקלט במרחק 2121 מ׳
4,850,000 ₪

גן יאשיה

מקלט במרחק 2121 מ׳

בית פרטי/ קוטג', גן יאשיה

5חדרים
קרקע
500מ״ר

למכירה בודד בודד 5 חד' כ 150 מ"ר בנוי על מגרש של 500 מ"ר, במיקום שקט ונעים אחד הרחובות הפסטורליים עם זכויות בניה ל 160 מ"ר אופציה לשטחי שירות. מושב גן יאשיה שייך למועצה אזורית עמק חפר, במושב הקהילה חזקה ואיכותית עם קשרים חברתיים מעולים ובתי ספר עם חינוך מעולה כמו שיש בעמק חפר לפירוט והסברים נא התקשרו עכשיו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
2
מחיר למ"ר
9,700 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,425,000 ₪
4,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,466 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

94900350פורסם ב24/09/23