מקלט בניין
2,120,000 ₪

רוטשילד 8

מקלט בניין

דירה, גרין ועם, חולון

3חדרים
קומה7/8
78מ״ר

למכירה דירת 3.5 חדרים מוארת עם נוף פתוח בלב חולון - ללא תיווך. ברח רוטשילד המרכזי והשקט. דירת 3 חדרים שהוסבה ל 3.5 חדרים. קומה 7 גבוהה ושקטה. 3 כיווני אוויר, הדירה מוארת ומאווררת מאד. 2 חדרי שירותים, מזגנים בכל חדר ובסלון. 2 דיירים בקומה, בניין מטופח. חנייה פרטית רשומה בטאבו. כניסה מיידית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
27,179 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,060,000 ₪
2,120,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,449 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,060,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86136702פורסם ב13/05/26