נכס עם ממ״ד
2,100,000 ₪

עפרה חזה

נכס עם ממ״ד

דירה, משכנות האומנים, קרית מוצקין

5חדרים
קומה10/28
147מ״ר

למכירה בבלעדיות משכנות האומנים קריית מוצקין רחוב עפרה חזה המבוקש 5 חדרים בפרויקט האיכותי אפי קפיטל מרווח מאוד ומחולק בצורה אידיאלית מרפסת שמש יציאה מהסלון 21 מ"ר יחידת הורים , ממ"ד 3 מעליות חנייה ומחסן פרטיים בטאבו קרבה למרכזי קניות , תחבורה ציבורית , מוסדות חינוך , בנקים , קופת חולים ועוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
28
חניות
1
מחיר למ"ר
14,285 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,050,000 ₪
2,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,398 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72011558פורסם ב08/04/25