נכס עם ממ״ד
27,000,000 ₪

הרצליה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

8חדרים
קרקע
500מ״ר

להשכרה בית חכם בנוי 400 מ"ר מגרש 500 מ"ר 4 סוויטות בקומה העליונה 2 חדרי שינה במרתף חדר טלוויזיה מ'ע�ל�ית בריכת שחיה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
400 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
54,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?13,500,000 ₪
27,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏69,397 ‏₪
סה״כ הלוואה‏13,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47033026פורסם ב01/04/24