נכס עם ממ״ד
1,290,000 ₪

מרכז העיר, סביניה, הוותיקה

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה12/12
85מ״ר

בס"ד בבלעדיות למכירה ברחוב השקדים 2, מרכז קרית ביאליק. דירת 3 חדרים בקומה 12 ואחרונה, 85 מ"ר בנוי לפי ארנונה. סלון עם נוף פתוח לצפון מערב, מטבח מרווח, חדרים גדולים, מיזוג בכל חדר, שני שירותים ומקלחת. בבניין שתי מעליות, מקלט קומתי, מחסן פרטי ולובי משופץ. מתוכנן שדרוג חזית והוספת מרפסות. מתאימה למשקיעים או לזוגות צעירים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,176 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73034759פורסם ב27/11/25