מקלט במרחק 250 מ׳
5,500,000 ₪

מיצקביץ'

מקלט במרחק 250 מ׳

מגרשים, מכללת תל אביב יפו, דקר, תל אביב יפו

9חדרים
קרקע
310מ״ר

למגורים + יזמות קטנה דירת 3 חדרים מתוקה בנין ייחודי אותנטי אקלקטי קומה 1 מתוך 1 דירה יחידה בקומה חדר מדרגות פרטי מושכרת ב7500 שח יש לדירה זו הצמדה של הגג וזכויות בנייה עם הוספת 2 דירות - 180 מר זכויות בניה + 40 שטח חוץ בקומה תחתונה 2 דיירים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
310 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,741 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,750,000 ₪
5,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,136 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72407664פורסם ב20/05/26