נכס עם ממ״ד
2,520,000 ₪2,570,000 ₪

ליבר זאב 10

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית השרון, נתניה

4חדרים
קומה1/8
125מ״ר

למכירה ברחוב זאב ליבר המבוקש דירת 4 חדרים הדגם המוגדל עם 2 מרפסות חדרי האמבטיה שופצו כולל החלפת צנרת כיווני הדירה צפון מזרח דירה טובה עם אנרגיות מעולות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
20,160 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,260,000 ₪
2,520,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,477 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,260,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85255968פורסם ב28/01/26