מקלט במרחק 144 מ׳
1,350,000 ₪

קרן היסוד

מקלט במרחק 144 מ׳

דירה, רמת אשכול, מגדל העמק

5.5חדרים
קומה2/3
130מ״ר

דירת 5.5 חדרים במיקום הכי טוב בעיר !! קומה שניה בבניין מטופח במיוחד . + 2 מרפסות מרווחות . + 2 מחסנים גדולים . + 2 שירותים . +משופצת . +חניה בשפע . 5.5 חדרים גדולים . +הדירה 130 מטר ! בניין מיועד לפינוי בינוי של אשל הירדן ! קרוב להכל , מוסדות חינוך , תחבורה ציבורית , מרכזי קניות , ממש במרכז העיר !! לפרטים נוספים וסיור בנכס התקשרו: עמק הנדל"ן הופכים חלום למציאות !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,384 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?675,000 ₪
1,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,470 ‏₪
סה״כ הלוואה‏675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46282108פורסם ב08/02/26