מקלט במרחק 136 מ׳
2,400,000 ₪

מרבד הקסמים 33

מקלט במרחק 136 מ׳

בית פרטי/ קוטג', אליכין, אליכין

3.5חדרים
קרקע
350מ״ר

למכירה באליכין בית סבתא על מגרש של כ-350 מ"ר בנוי כ 63 מטר מיקום מבוקש ושקט נכס מצוין להשקעה או הרחבה הזדמנות שלא נשארת הרבה זמן בשוק!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
6,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69487956פורסם ב02/12/25