נכס עם ממ״ד
2,380,000 ₪

יהושע בן נון 26

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

2חדרים
קומה2/4
44מ״ר

דירת 2 חדרים, קומה 2 - 44 מטר. מרפסת סגורה, מטבח מופרד, תקרות גבוהות 3.20 מטר! נכס עם פוטנציאל השבחה גבוהה בעקבות התחדשות עירונית. השקעה מצויינת עם תשואה מיידית. מיקום מבוקש ליד בזל, פארק הירקון ומרכז העיר השוקק.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
44 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
54,090 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,190,000 ₪
2,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,117 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,190,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51714527פורסם ב20/03/25