נכס עם ממ״ד
2,400,000 ₪

רובע ט"ז

נכס עם ממ״ד

דירה, אשדוד

4חדרים
קומה1/17
139מ״ר

ברחוב המבוקש מיקום מושלם! דירת 4 חדרים 139 מ"ר מרפסת 16 מ"ר ענקית פרוייקט "PLATINUM" היוקרתי של הקבלן קלוד נחמיאס ! מחסן פרטי + חנייה רשומה פרטית בניין יוקרתי מאוד עם 3 מעליות דירה הגדולה ומרווחת ! פינוי גמיש / מיידי !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
139 מ״ר
קומות בבניין
17
חניות
1
מחיר למ"ר
17,266 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89622252פורסם ב16/01/25