נכס עם ממ״ד
2,230,000 ₪2,290,000 ₪

אבידן שמעון

נכס עם ממ״ד

דירה, רביבים, גני ראשון, ראשון לציון

3חדרים
קומה1/3
90מ״ר

למכירה ברחוב שמעון אבידן בשכונת רביבים דירת 3 חדרים שהוסבה ל 4 חדרים על ידי סגירת מרפסת ליצירת חדר גדול ומרווח. הדירה בקומה 1 מתוך 3 בבניין בוטיק ושקט. שטח הדירה כ 90 מטר(כולל מה שהתווסף), במצב שמור מאוד ועם תכנון יעיל וניצול מיטבי של החלל. מטבח חדש כולל החלפת צנרת, ממד, מעלית וחניה בטאבו. כיווני אוויר מערב דרום ומזרח. כניסה גמישה. נכס איכותי המתאים למשפחות, זוגות ומשקיעים בשכונה מבוקשת בעיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
24,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,115,000 ₪
2,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,732 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,115,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72051126פורסם ב18/11/25