נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

אור עקיבא

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה6/7
150מ״ר

למכירה בבלעדיות - חדשה 5 חדרים 126 מטר דירה בתוספת מרפסת פונה צפון מזרח של 24 מטר עם נוף באור ים מחיר 3.100.000ש"ח מושכר 5500ש"ח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
126 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
21,333 ₪
תאריך כניסה
10/07/25

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49211815פורסם ב06/12/24