מקלט במרחק 195 מ׳
1,690,000 ₪

י.ל. פרץ 13

מקלט במרחק 195 מ׳

דירה, קרית נורדאו, נתניה

3חדרים
קומה8/8
70מ״ר

למכירה דירה מצוינת למכירה או להשקעה ברחוב שקט ומבוקש בקרית נורדאו בניין שעבר שיפוץ חיצוני ועם מעלית כמובן מקלט בבניין פנוי לאכלוס מיידי מרחק הליכה מגנים , תחבורה ציבורית בתי ספר ובתי כנסת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
24,142 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?845,000 ₪
1,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,344 ‏₪
סה״כ הלוואה‏845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89855189פורסם ב26/11/25