בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,870,000 ₪1,980,000 ₪

עליית הנוער 17

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, בית שמש

3חדרים
קומה1/3
90מ״ר

למכירה בלב שכונת מגדל המים. רחוב עליית הנוער מרחק הליכה מקניון נעימי, מרכז קניות, קרוב לבית ספר ונתיבי תחבורה דירת 3 חדרים מרווחת ובמצב טוב! סלון ענק! יחידת הורים + ממ"ד קומה ראשונה ומאוד נוחה בלי מדרגות בכניסה לבניין ניתן להוסיף מרפסת בגודל של עד 14 מ"ר מחסן של כ 6 מ"ר פרטי רשום בטאבו עסקה שאסור לפספס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?935,000 ₪
1,870,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,806 ‏₪
סה״כ הלוואה‏935,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57170839פורסם ב28/01/26