נכס עם ממ״ד
4,500,000 ₪

ארלוזורוב 58

נכס עם ממ״ד

דירת גן, רחובות

6חדרים
קרקע
343מ״ר

למכירה ללא עמלת תיווך! התקבל היתר במיקום מעולה ושקט דירת גן ענקית 6 חדרים 144מ"ר+200 גינה הרגשה של בית פרטי בניין בוטיק 2 דירות בקומה מפרט עשיר ומוקפד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
144 מ״ר
מ״ר גינה
200
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
13,119 ₪
תאריך כניסה
10/12/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,250,000 ₪
4,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,566 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54378378פורסם ב10/12/25