נכס עם ממ״ד
4,700,000 ₪

סולם יעקב 2

נכס עם ממ״ד

דירת גן, רמות, ירושלים

7חדרים
קרקע
180מ״ר

למכירה, דירת גן, קומה 0, בסולם יעקב המבוקש! הדירה הכי יפה באיזור ק"ק משופצת ברמה גבוהה כוללת דירה נוספת שמושכרת. מוארת מאווררת 2 כיווני אויר. קרובה לחניה למכולת למוסדות חינוך לקופ"ח. חצר ומרפסת סוכה. נא להתקשר רק אחרה"צ

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
מ״ר גינה
25
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
26,111 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,350,000 ₪
4,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,080 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81407612פורסם ב12/05/26