מקלט בניין
859,000 ₪

סיני 3

מקלט בניין

דירה, שכונה ה', באר שבע

4חדרים
קומה5/9
90מ״ר

למכירה בבניין סופר מבוקש בשכונה ה דירת 4 חד 90 מר ענקית במחיר מציאה שלא יחזור הוחלפו חלונות בכל הבית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,544 ₪

היסטוריית שווי הנכס

62011424פורסם ב10/05/26