מקלט במרחק 761 מ׳
3,650,000 ₪

הרב פנחס קהתי 12

מקלט במרחק 761 מ׳

דירה, גבעת שאול, ירושלים

3חדרים
קומה5/7
93מ״ר

92.75 מ"ר בנסח טאבו, מרפסת סוכה 10 מ"ר, נוף בלי סוף, שני מטבחים (בשרי וחלבי), 2 חדרי שירותים, מחסן, נגישות מלאה, ארונות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
39,247 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,825,000 ₪
3,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,381 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69392183פורסם ב07/11/25