מקלט במרחק 167 מ׳
1,330,000 ₪

דרך עכו חיפה 152

מקלט במרחק 167 מ׳

דירה, קרית ביאליק

4חדרים
קומה2/3
86מ״ר

למכירה דרך עכו 152, קרית ביאליק דירת 4 חדרים משופצת במיקום מרכזי הנכס ממוקם על דרך עכו במיקום מבוקש ונגיש, קרוב לצירי תנועה 4 חדרים, כ 86 מר. קומה 2 מתוך 3. הדירה משופצת ומתוחזקת ברמה גבוהה. כוללת מטבח מנגרות פרטית, מזגנים בכל הבית, לוח חשמל חדש, אלומיניום ותריסים חשמליים שהוחלפו. חניה פרטית ומחסן נתונים נוספים: הדירה מושכרת כיום ב-3,500 ש"ח. קיימת חתימת דיירים ראשונית לקידום פרויקט פינוי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
15,465 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?665,000 ₪
1,330,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,418 ‏₪
סה״כ הלוואה‏665,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

98742507פורסם ב26/11/25